کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فروشگاه EExd به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت EExd هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه EExd به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه EExd است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه EExd از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه EExd منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه EExd تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه EExd اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه EExd استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه EExd ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه EExd به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
فروشگاه EExd به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه EExd متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه EExd، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه EExd، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه EExd جزئی از اموال EExd محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه EExd است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه EExd محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه EExd و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه EExd است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت فروشگاه EExd و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه EExd محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه EExd، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. فروشگاه EExd محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.eexd.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت فروشگاه EExd هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.eexd.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره به غیر از آنچه در خود سایت معرفی شده است ندارد و  غیر از مواردی که در سایت معرفی شده هیچگاه با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت و پردازش سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه EExd به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه EExd به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه EExd همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه EExd به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه EExd محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
فروشگاه EExd مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه EExd محفوظ است.

خسارت در هنگام حمل و نقل
فروشگاه EExd همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه EExd تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه EExd اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه EExd ارسال شود.

سرویس گارانتی دوساله
برای هریک از کالاهای عرضه شده در این فروشگاه بسته به قوانین شرکت و کشور سازنده ضمانت نامه رسمی صادر گردید که از طریق نمایندگی رسمی سازنده قابل پیگیری ا

سرویس خرید از خارج از کشور

فروشگاه اینترنتی EExd به عنوان تنها فروشگاه اینترنتی با قابلیت خرید از خارج از کشور موظف است قوانین و شرایط این مهم را روشن و شفاف اعلام کند که هیچ گونه شک و شبه ایجاد نشود که در ادامه به شرح این قوانین خواهیم پرداخت:

 • فقط کالاهایی خرید می شود در چارچوب قوانین کشور باشد و به عبارتی با قوانین پستی و گمرکی بین المللی و جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته باشدلذا مسئولیت درخواست موارد غیر مجاز و ممنوعه بر عهده کاربران است. در صورت شناسایی سفارش غیر مجاز، EExd در هر مرحله از فرایند خرید حق توقف و لغو سفارش های ممنوعه وغیر قانونی را دارد و می تواند مراتب را به مراجع ذیصلاح گزارش نماید.مواردی که مطابق این شرایط مصداق فعالیت‌ها، مبادلات و کالاهای ممنوعه باشند در شمول حمایت‌های EExd قرار نخواهند گرفت.
 • فروشگاه EExd بعنوان کارگزار است یعنی فقط در این سرویس این نقش را ایفا میکند که کالای شما را از خارج از کشور خریداری کند و درب منزل به شما تحویل دهد بنابراین نقش پاسخگو در عملکرد کالای سفارش داده شده ، گارانتی کننده ، تبعات استفاده از کالا پس از استفاده و هر آنچه خارج از سیکل خرید کالا و تحویل به شما باشد را ندارد و هیچ مسئولیتی بر عهده EExd نمیباشد بنابراین تمام تحقیقات و بررسی های خود را قبل سفارش انجام دهید.
 • سلامت فیزیکی سفارشات مورد ضمانت EExd است و هرگونه آسیب فیزیکی در فرآیند حمل و ارسال کالا، مشمول گارانتی برگشت ‏وجه بوده و کل مبلغ کالا از سوی EExd به شما بازگردانده خواهد شد نکته مهم اینکه آسیب های غیر فیزیکی و یا مواردی که در فرایند حمل رخ نداده اند و خطا از مبدا توسط فروشنده کالا رخ داده است، مشمول ‏گارانتی برگشت وجه نمی‌باشد. بروز اشکال در عملکرد دستگاه‌ها یا اینکه در یک کالا لوازم جانبی محصول کم باشد یا نباشد از این دست است چرا که EExd پلمپ خریداری میکند و پلمپ تحویل می دهد ( در بعضی از کالاها ممکن است گمرک تمایل داشته باشد کالا را باز کند که این خارج از اختیارات EExd است) و هیچ دخالتی در محتویات کالا ندارد. در صورت تمایل و در صورت امکان، ‏مشتری می‌تواند با کمک EExd و پرداخت هزینه حمل بازگشت کالا، سفارش خود را به فروشنده مرجوع کند و در صورت امکان به گارانتی آن محصول بفرستد.
 • در نظر داشته باشید که ممکن است سفارش به دلایل متعددی پردازش نشود. وب‌سایت، حق رد کردن یا لغو هر سفارشی را در هر زمانی برای خود محفوظ می دارد. ما متعهد می‌شویم که شرایط معامله را هر چه روشن تر و در کمال صداقت برای کاربران خود تصریح کنیم، هرچند امکان خطا وجود دارد. در چنین وضعیتی EExd با کاربران تماس گرفته، اطلاعات به روز شده را در اختیار آن‌ها قرار داده و سفارش را در صورت لزوم لغو خواهد کرد.در امر واردات ممکن است از بین صد ها کالا برخی کالا نرسد و EExd اگر کالایی پس از 90 روز نرسد تمام هزینه های مشتری را به مشتری بر میگرداند و ضرر و زیان خریداری شدن و نرسیدن کالا به EExd متحل می شود نه مشتری.
 • رنگ، سایز، مدل، تاریخ، تعداد، نوع بسته بندی و کلیه آپشن های سفارشات طبق اظهار مشتری در زمان ثیت سفارش انجام خواهد گرفت. در مواردی که خطایی در ارائه اطلاعات در زمان ثبت سفارش رخ دهد مسئولیتی متوجه EExd نمی باشد. همچنین در مواردی که خطا در ارسال سفارش توسط فروشنده رخ دهد مسئولیت حقوقی متوجه سایت EExd نمی باشد.
 • ترخیص کالاها از گمرک بر عهده EExd می باشد.
 • در سفارشات خارجی پرداخت در محل به صورت تمام وجه وجود ندارد به این معنی که کل هزینه پس از تحویل به مشتری پرداخت شود میسر نیست چون شرکت از سفارش خریدار و تحویل وی مطمئن نیست بنابراین فقط به صورت بیعانه ای و خرید نقدی خرید سفارش از خارج از کشور انجام می شود.
 • هیچ گونه فاکتور و رسیدی مبنی بر خرید از خارج از کشور به مشتری به دلایل محرمانه بودن آدرس و سایر موارد شرکت با توجه به تحریم بودن کشور و عملا با توجه به دور زدن تحریم ها توسط شرکت به مشتری ارائه نمی شود.
 • جهت کاستن از حجم محموله ها و کاهش هزینه حمل، احتمال دارد سفارشات بدون جعبه و بسته بندی اورجینال به شما تحویل شوند. این موضوع مخصوصا در مورد سفارشات با بسته های حجیم و بزرگ صادق است. چنانچه وجود جعبه ضروری است کاربر می بایست در زمان ارسال لینک این مساله را مورد تاکید قرار دهد، تا درخواست وی با تخمین هزینه اضافی پردازش شده و اعلام شود.
 • با توجه به احتمال باز شدن بسته ها در گمرک، تحویل کالا در بسته بندی به صورت پلمپ و باز نشده قابل تضمین نخواهد بود اما تمام تلاش را خواهیم کرد مشکلی از بابت پلمپ پیش نیاید، هرچند این اتفاق به ندرت رخ می دهد به هر حال EExd حق باز نمودن هر بسته را در هر زمان از مراحل سفارش به هر دلیل برای خود محفوظ می دارد.
 • در ارسال لینک، و سفارش محصول دقت نمایید. در بسیاری از موارد بازگرداندن کالا  مقرون به صرفه نیست.
 • چنانچه کالای سفارش داده شده توسط فروشنده اشتباه ارسال شود، مسئولیت این اشتباه از نظر قانونی متوجه EExd نخواهد بود.
 • زمان ورود کالا از زمان سفارش و واریز وجه بین 30 تا 90 روز کاری از زمان ارسال از کشور مبدا به ایران می باشد اما با توجه به ماهیت فعالیت های بازرگانی، ندرتا با تاخیر های برنامه ریزی نشده شرکت های پستی یا عملیات ترخیص مواجه می شویم که کاملا خارج از کنترل EExd است و ممکن است زمان تحویل تعهد شده را چند روز جا به جا نماید. در این موارد کاربر حق هر گونه اعتراض و اقدام قانونی را از خود سلب می نماید اما اگر سفارش کالا بیش از 90 روز طول کشید EExd به درخواست مشتری هم میتواند تمام هزینه واریزی را به مشتری برگرداند یا صبر کند و تخفیفی مناسب روی همان سفارش به وی تعلق میگیرد اما در صورتی که برای EExd اثبات شود کالا به هر دلیلی به دست مشتری نمی رسد که این موضوع بسیار نادر است تمام وجه پرداخت شده به مشتری برگردانده و تخفیفی ویژه در سفارش بعدی لحاظ میشود.
 • اگر سفارش دهنده تمایل به حالت دادن بیعانه در ابتدای سفارش خود و پرداخت مابقی هزینه اعلام شده پس از رسیدن محصول باشد میزان بیعانه 30 درصد قیمت کل اعلام شده از سوی EExd است لازم به ذکر است در برخی مواقع مانند سفارش اول مشتری به EExd ممکن است این 30 درصد کمتر نیز شود.
 • ممکن است در یک فاکتور چندین کالا از سوی مشتری سفارش داده شده باشد ، برخی از کالاها برسد و برخی به دلایل مختلف نرسد مثلا از حداکثر زمان اعلام شده برای رسیدن یک کالا ( 90 روز) عبور کند در این مواقع اگر مشتری به صورت بیعانه ای خرید خود را انجام داده باشد مبلغ کالاهایی که نرسیده از کل سفارش کسر و سپس مشتری ملزم به پرداخت موارد رسیده است و اگر مشتری به صورت کامل پرداخت کرده باشد مبالغ موارد نرسیده به مشتری عودت داده می شود .
 • در صورت پرداخت به صورت بیعانه از سوی مشتری به محض وارد شدن کالا به کشور به مشتری از طریق ایمیل اطلاع داده می شود که کالا آماده ارسال به ادرس وی می باشد و نیاز است الباقی هزینه را تسویه نمایند مشتریانی هم که کامل در لحظه خرید تسویه نموده اند کالا مستقیم برایشان ارسال میشود. لازم به ذکر است مشتریانی که تسویه کامل در لحظه سفارش میکنند هزینه ارسال به درب منزل برای آنها رایگان و مشتریانی که تمایل به خرید بیعانه ای دارند هزینه ارسال به عهده خودشان است.
 • پس از واریز مبلغ کالا چه به صورت بیعانه ای چه به صورت تمام مبلغ ، سریعا کالا خریداری میشود به همین دلیل امکان بازگشت مبلغ میسر نمی باشد به همین جهت قبل از واریز تمام و کمال تصمیم خود را برای خرید بگیرید سپس اقدام نمایید.
 • در صورتی که مشتری خرید به صورت بیعانه ای را انتخاب کرده باشد و کالای وی به کشور رسیده باشد و EExd به او اطلاع دهد اما اگر تلفن های وی در دسترس نباشد ( طی 7 روز دائمآ با وی تماس گرفته میشود اگر طی این 7 روز در دسترس نبود) و یا مشتری از از قبول سفارش امتنا ورزد و به هر دلیلی EExd نتواند سفارش را به دلیل عدم قبول مشتری به وی تحویل دهد از طرق ایمیل – پیامک و تلفن به وی اطلاع رسانی میشود که EExd مدارک و اسناد عدم قبول سفارش از سوی مشتری را در آرشیو خود داشته باشد تا 7 روز EExd سفارش مشتری را نزد خود امانت نگه میدارد اگر در طی این 7 روز مشتری باز هم از دریافت سفارش خود امتنا ورزید علاوه بر عدم عودت هزینه به مشتری کالا به صورت تمام و کمال به EExd تعلق می گیرد و پس از 7 روز مشتری حق هیچ گونه اعتراض و شکایت را نخواهد داشت.لازم به ذکر است EExd تعامل بسیار نزدیکی با مشتریان خود دارد و اگر به هر دلیلی مانند مشکل مالی یا در دسترس نبودن مشتری برای تحویل کالا داشته باشد با مشتری توافق حاصل میشود که تا زمان خاصی مرسوله مشتری دست EExd امانت بماند که مشکل مشتری حل شود پس از زمان توافق شده و در صورت عدم امکان مشتری به تحویل سفارش خود نیز علاوه بر عدم عودت هزینه به مشتری کالا به صورت تمام و کمال به EExd تعلق می گیرد.
 • اگر اختلافی میان کاربر و «EExd» به وجود آید، «EExd» تلاش خواهد کرد تا این اختلاف را به روش منصفانه، کم هزینه و بدون نیاز به مراجع قانونی حل کند. در صورت بروز هر گونه مشکل، از شما خواهشمندیم که در مرحله اول مستقیما با «EExd» تماس بگیرید. تلاش ما این خواهد بود که مسئله مربوطه را بدون نیاز به پیگیری حقوقی و در اسرع وقت حل و فصل نماییم.
 • در سفارشات که با پست ارسال میشود در صورتی که بسته به دلایل مختلف مانند عدم حضور در محل ، عدم تحویل از پستچی یا هر مسئله اینچنینی بسته برگشت بخورد و خسارت ببیند EExd هیچ گونه مسئولیتی را به دلیل برگشت خوردن کالا نمی پذیرد و خسارتی نیز پرداخت نخواهد کرد. اگر بسته ارسالی هم خسارتی نبیند و قرار به ارسال دوباره باشد هزینه برگشت خوردن کالا که به EExd متحمل شده از مشتری دریافت می شود.
 • از 100 درصد کالاها تقریبا 5 درصد به دلایل مختلف مانند تاخیر بیش از حد ، مشکلات پستی ، مفقود شدن کالا و … نمی رسد که امری عادی در زمینه واردات است . از این رو EExd تضمین مالی را برای مشتری انجام میدهد و وجه پرداخت شده از سوی مشتری گارانتی است و در صورت نرسیدن کالا تمام هزینه واریزی از سوی مشتری عودت داده می شود لازم بذکر است در این موارد با توجه به اینکه EExd در نرسیدن کالا نقشی ندارد و خارج از اختیارات است کاربر حق هر گونه اعتراض و اقدام قانونی مبنی بر نرسیدن کالا را از خود سلب می نماید.
 • EExd دارای دفتری تخصصی برای واردات می باشد که شماره آن در سایت است بنابراین هر گونه موردی را با دفتر واردات خارج از کشور در میان بگذارید.
 • کالاهای دارای محدودیت :

لیست انواع کالاهایی که به هر دلیل برای اخذ سفارش آن ها محدودیت می باشد در ذیل آمده است. لازم به ذکر است این لیست منتج از قوانین واردات گمرک جمهوری اسلامی ایران و مورد تایید مجلس شورای اسلامی می باشد:
– کالاهای ممنوعه براساس شرع مقدس اسلام و به موجب قانون
– کالاهای ممنوع شده به موجب جدول تعرفه گمرکی یا تصویب ‌نامه های متکی به قانون
– اسلحه از هر قبیل، باروت، چاشنی، فشنگ، گلوله و سایر مهمات جنگی، دینامیت و مواد محترقه و منفجره مگر با اعلام و موافقت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
– مواد مخدر و روانگردان از هر قبیل و پیش سازهای آنها مگر با موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هر مورد
– دستگاههای فرستنده از هر نوع و قطعات متعلق به آنها مگر با موافقت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در هر مورد
– دستگاه مخصوص عکاسی و فیلمبرداری هوایی مگر با موافقت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
– سامانه (سیستم‌)های استراق سمع، فرستنده ها و ضبط کننده های کوچک اعم از ریزدوربینها و ریزمیکروفونها با قابلیت جاسوسی و فرستنده های خاص و پوششی با سرعت بالا، انواع کالا یا سامانه (سیستم)‌های با قابلیت کنترل و شنود ارتباطات با سیم و بیسیم (مونیتورینگ) و سامانه (سیستم‌)‌های رمزکننده که در راستای اهداف جاسوسی کاربرد دارند مگر با موافقت وزارت اطلاعات در هر مورد
– حاملین صوت و تصویر ضبط شده خلاف نظم عمومی یا شؤون ملی یا عفت عمومی و یا مذهب رسمی کشور به تشخیص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
– کتاب، روزنامه، مجله، صور، علامت و هر نوع نوشته مخالف نظم عمومی یا شؤون ملی یا عفت عمومی و یا مذهب رسمی کشور به تشخیص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
– کالاهای دارای عبارت یا علامتی مخالف نظم عمومی یا شؤون ملی یا عفت عمومی و یا مذهب رسمی کشور روی خود آنها یا روی لفاف آنها و یا در اسناد مربوط به آنها
– اسکناس‌های خارجی از جریان قانونی خارج شده، اسکناس، تمبر و برچسب (باندرول) تقلبی و بلیط بخت آزمایی (لاتاری)
– کالاهای دارای نشانی یا نام یا علامت یا مشخصات دیگری بر روی خود کالا یا روی لفاف آنها به منظور فراهم کردن موجبات اغفال خریدار و مصرف کننده نسبت به سازنده یا محل ساخت یا خواص یا مشخصات اصلی آن کالا
تبصره ـ کالایی که با نظارت و تأیید گمرک موجبات اغفال در آنها محو گردد، از شمول بند فوق مستثنی است.
کالاهای ممنوع الورود به موجب قوانین خاص

محتوا
فروشگاه EExd نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است فروشگاه EExd تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه EExd دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب ‏‌سایت فروشگاه EExd هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت فروشگاه EExd تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت فروشگاه EExd ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه محتویات سایت فروشگاه EExd شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت فروشگاه EExd تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه EExd مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در فروشگاه EExd قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، فروشگاه EExd نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، فروشگاه EExd موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید
این نکته قابل ذکر است وقتی مشتری سفارش را ثبت کند (چه پرداخت آنلابن و چه پرداخت در محل انتخاب کند) به معنای تایید نهایی سفارش که منجر به ارسال از سوی EExd شود ندارد لذا بعد از بررسی و تایید قیمت و موجودی از سوی EExd ، کالا برای مشتری ارسال می شود .
لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات قیمت تمام شده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود،جداگانه محاسبه شود.

کد تخفیف کالا

در هر خرید با توجه به مبلغ کالای سفارشی به شما امتیاز مشخصی به عنوان امتیاز طرفداری تعلق میگیرد که میتوانید در تخفیف های بعدی از آن استفاده کرده و تخفیف بگیرید نکته حائز همیت آن است شما در در صورت تمایل به استفاده از امتیازات طرفداری خود در هر کالا مجاز به استفاده از 10 هزار تومان بیشتر نیستید.زمان استفاده از کد های تخفیف تا 90 روز بعد از بدست آوردن آن قابل استفاده است.
قابل ذکر است اعطای امتیاز برای محصولات با تخفیف در نظر گرفته نمی شود.

ارسال کالا
در قسمت روش های ارسال کالا به صورت کامل به روش ها و قوانین آن اشاره شده است که میبایستی به صفحه روش های ارسال کالا بروید و کامل مطالعه نمایید.مهمترین نکته که نیاز به یاداوری دارد “روش ارسال رایگان یا با تخفیف” می باشد در این روش فقط برای مشتریانی که هزینه کالای خود را پرداخت اینترنتی کرده اند رایگان ارسال میشود در غیر این صورت زمانی که مشتری روش پرداخت هنگام تحویل را انتخاب کند هزینه ارسال برای مشتری در صورت امکان با تخفیف در نظر گرفته می شود.
نمایندگی
فروشگاه EExd در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی فروشگاه EExd اطلاع دهید.

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه EExd هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

فروشگاه EExd خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.